Konteyner Veri Merkezi Çözümleri

Konteyner çözümleri yüksek mobilitesi, hızlı kurulumu, enerji tasarrufu, yüksek güvenilirlik ve güvenlik sağlayan özellikleri ve ekonomik yapısıyla küçük, orta ve geniş ölçekli veri merkezi ihtiyaçları için kullanılabilir.

Mobil Konteyner Veri Merkezi

10 Foot Konteyner Veri Merkezi Çözümleri

Kurumların mobil veri merkezi ihtiyacına yönelik üretilen standart ISO 10 Foot ölçülerinde hepsi birarada konteyner veri merkezi çözümleridir.

Kabinet sayısı ihtiyacı 1-4 arası olan kurumlara yönelik veri merkezi çözümlerdir. Kabinet başı enerji tüketimine gore farklı versiyonları mevcuttur.

Detaylı Bilgi...
Mobil Konteyner Veri Merkezi

20 Foot Konteyner Veri Merkezi Çözümleri

Mobil veri merkezi yada Disaster Senaryosu düşüncesi olan kurumlara yönelik üretilen standart ISO 20 Foot ölçülerinde hepsi birarada konteyner veri merkezi çözümleridir.

Kabinet sayısı ihtiyacı 4-6 arası olan kurumlara yönelik veri merkezi çözümleridir. Talep doğrultusunda TIER2 veya TIER3 standartlarına uygun versiyonları mevcuttur.

Detaylı Bilgi...
Mobil Konteyner Veri Merkezi

40 Foot Konteyner Veri Merkezi Çözümleri

8-12 kabinet ihtiyacı olan kurumlara yönelik üretilen Standart ISO 40 Foot ölçülerinde hepsi birarada konteyner veri merkezi çözümleridir.

Talep doğrultusunda yedekli iklimlendirme ve UPS özelliği ile kesintisiz olarak çalışmaktadır. Kabinet başı enerji tüketimine gore farklı versiyonları mevcuttur.

Detaylı Bilgi...
Mobil Konteyner Veri Merkezi

Standart Dışı Konteyner Veri Merkezi Çözümleri

Kurumların farklı ihtiyaçlarına göre planlaması, projelendirmesi ve üretimi gerçekleştirilen hepsi birarada konteyner veri merkezi çözümleridir.

Mobil veri merkezi yada Felaket Kurtarma Merkezi düşüncesi olan kurumların farklı standartlara uygun ihtiyaçlarına yönelik mobil veri merkezi çözümleridir.

Detaylı Bilgi...