TLC Hakkında

TLC 20 yılı aşkın bir süredir özellikle modüler Veri Merkezleri planlama, tasarım, kurulum ve operasyonu alanlarında uzman bir kurum haline gelmiş, bu süre zarfında birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Veri merkezlerinin modernize edilmesi, performans ve enerji verimliliğinde artış sağlamak için yeni bilgi teknolojisi ekipmanları ve yeteneklerinin kullanılması konularında uzmanlaşan kadrosuyla danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Geleceğe yön veren mühendislik çözümleri, dünya çapında kanıtlanmış metodolijiler, araçlar ve uzmanlığı ile müşterilerinin veri merkezi yatırımlarından operasyon ve performans olarak en iyi sonuçları almalarını sağlamaya çalışmaktadır.

Güncel teknolojileri sürekli takip ederek IoT ve Bulut bilişim gibi teknolojilerin kullanılması ile kurumların daha çevik bir yanıtlama yeteneği ve basitleştirilmiş BT işlemleri elde edilmesine olanaklar sağlar.

TLC sahip olduğu deneyim ile müşterilerinin veri merkezi ve bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip etmelerini ve kaynaklarını daha verimli kullanmalarını sağlayarak, onların rekabet etme güçlerini arttırır.

TLC kendi ürettiği çözümler ve verdiği hizmetler konusunda uzman kuruluşlarla iş birliği yaparak müşterilerine en fazla katma değeri sağlayacak çözümler sunar.

Ana İlkeler

• Müşteri odaklı çalışmak.

• Profesyonel çözüm ve hizmetler sağlamak.

• Gelişime açık, modern bir anlayış benimsemek.

• Müşterilerine beklentilerinin ötesinde hizmet vermek

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan hızlı, esnek, güvenilir ve doğru maliyetlerle çözüm ve hizmetler sağlamak.

Vizyon

Çözüm ve hizmetlerimizle müşterilerini Türkiye ve yakın coğrafyada geleceğe taşıyan marka olmak.